» Prima pagina
» Regulament
» Inscriere
» Autentificare
» Incarcare fotografii
» Plata
» Situatie inscrieri
» Galerie foto
» Rezultate
» Vernisaj

Parteneri
Sponsori




Lista inscrieri


A ) OPEN Monocrome

B ) OPEN Color

C ) TRAVEL

D ) NATURE


Nr   NUME PRENUME TARA PLATIT SECTIUNI
1 Mrs WATSON MARGARET Spain NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
2 Mrs AL-KHALIFA HANAN HASSAN Bahrain DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
3 Mrs MAGDALENA KOLENICOVA Slovakia NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
4 Mr DE ALWIS DHILIP Sri Lanka NU A (2)    B (0)    C (0)    D (4)    
5 Mr REGGIO ALMANDO Italy DA A (0)    B (4)    C (0)    D (0)    
6 Mr MUNTEAN RADU Romania NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
7 Mr TSATSIS FOTIOS Greece NU A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
8 Mrs DITTUS NICOLE Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
9 Mrs MOSESCU SORIN-PETRICA Romania NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
10 Mr MUELLERS THEO Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
11 Mr THORBURN KEITH Scotland DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
12 Mr Matei Silviu Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
13 Mr ALENEZI FAHAD Kuwait DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
14 Mr MUNTEAN RADU Romania NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
15 Mr GHOSH PRANAB India NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
16 Mr UDDANDRAO SESHAGIRIBABU India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
17 Mrs MORIO FRANÇOISE France DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
18 Mr PEDNEKAR RAMESH India NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
19 Mr CSAKI LAJOS Hungary DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
20 Mr NANDY ABHISHEK India NU A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
21 Mr POPESCU CEZAR GABRIEL Romania NU A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
22 Mr LAM SZE CHUN Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
23 Mrs BOYLE JUDY Ireland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
24 Mr Cheang Sherman Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
25 Mr WAN YI China NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
26 Mr ALBRECHT URS Switzerland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
27 Mrs RUSU ADELA LIA Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
28 Mr TURNER CLIVE D Scotland DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
29 Mr TEO GIAP CHIU Singapore DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
30 Mr MONCHI SILVANO Italy DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
31 Mr MAGDO ISTVAN Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
32 Mr LEMMENS JEF Belgium DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
33 Mr LACEY JOHN England DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
34 Mrs GIBSON MARY Scotland NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
35 Mr Agapov SERGEY Russia DA A (0)    B (4)    C (4)    D (4)    
36 Mr BACLE JEAN CLAUDE France DA A (0)    B (0)    C (4)    D (4)    
37 Mr HONG LI China NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
38 Mr BOULANGER JEAN France DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
39 Mr KISS IMRE Hungary DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
40 Mr ANDREOU ANDREAS L Cyprus DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
41 Mr INCZE LASZLO Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
42 Mrs DE GARGI India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
43 Mr PICHLER THOMAS Austria DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
44 Mr BOEHM GERHARD Germany DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
45 Mr WONG SHIU GUN Hong Kong DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
46 Mr CHE ARNALDO PAULO Hong Kong DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
47 Mr GOLDIN LEONID Israel DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
48 Mr HASSAN AHMED MOHAMED Qatar DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
49 Mrs MORRIS CARMEL England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
50 Mr DEVINE BOB England DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
51 Miss GEORGESCU CODRUTA Romania NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
52 Miss TAN LEE ENG Singapore DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    





Editii anterioare
» Salonul International de Arta Fotografica Danubius "Best of CF", Editia a IV-aLucrari acceptate la salonPremiile salonuluiStatisticaCatalogVernisaj
» Salonul International de Arta Fotografica Danubius "Best of CF", Editia a III-aLucrari acceptate la salonPremiile salonuluiStatisticaCatalogVernisaj
» Salonul International de Arta Fotografica Danubius "Best of CF", Editia a II-aLucrari acceptate la salonPremiile salonuluiStatisticaCatalogVernisaj
» Salonul International de Arta Fotografica Danubius "Best of CF", Editia a I-aLucrari acceptate la salonPremiile salonuluiStatisticaCatalogVernisaj





Photo Club VOLTIN, CP. 3, Of. Postal Chiajna, 077040 Chiajna, Ilfov, Romania, E-mail: photoclub.voltin@gmail.com, Tel: 0722581913. Termeni si conditii



Realizat Capitaneanu Bebi