» Prima pagina
» Regulament
» Situatie inscrieri
» Galerie foto
» Rezultate
» Vernisaj




Lista inscrieri


A ) OPEN Monocrome

B ) OPEN Color

C ) TRAVEL

D ) NATURE


Nr   NUME PRENUME TARA PLATIT SECTIUNI
1 Mrs WATSON MARGARET Spain NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
2 Mrs AL-KHALIFA HANAN HASSAN Bahrain DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
3 Mrs MAGDALENA KOLENICOVA Slovakia NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
4 Mr DE ALWIS DHILIP Sri Lanka NU A (2)    B (0)    C (0)    D (4)    
5 Mr REGGIO ALMANDO Italy DA A (0)    B (4)    C (0)    D (0)    
6 Mr MUNTEAN RADU Romania NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
7 Mr TSATSIS FOTIOS Greece DA A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
8 Mrs DITTUS NICOLE Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
9 Mrs MOSESCU SORIN-PETRICA Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
10 Mr MUELLERS THEO Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
11 Mr THORBURN KEITH Scotland DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
12 Mr Matei Silviu Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
13 Mr ALENEZI FAHAD Kuwait DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
14 Mr MUNTEAN RADU Romania NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
15 Mr GHOSH PRANAB India DA A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
16 Mr UDDANDRAO SESHAGIRIBABU India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
17 Mrs MORIO FRANÃOISE France DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
18 Mr PEDNEKAR RAMESH India NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
19 Mr CSAKI LAJOS Hungary DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
20 Mr NANDY ABHISHEK India DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
21 Mr POPESCU CEZAR GABRIEL Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
22 Mr LAM SZE CHUN Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
23 Mrs BOYLE JUDY Ireland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
24 Mr Cheang Sherman Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
25 Mr WAN YI China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
26 Mr ALBRECHT URS Switzerland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
27 Mrs RUSU ADELA LIA Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
28 Mr TURNER CLIVE D Scotland DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
29 Mr TEO GIAP CHIU Singapore DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
30 Mr MONCHI SILVANO Italy DA A (4)    B (5)    C (4)    D (0)    
31 Mr MAGDO ISTVAN Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
32 Mr LEMMENS JEF Belgium DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
33 Mr LACEY JOHN England DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
34 Mrs GIBSON MARY Scotland DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
35 Mr Agapov SERGEY Russia DA A (0)    B (4)    C (4)    D (4)    
36 Mr BACLE JEAN CLAUDE France DA A (0)    B (0)    C (4)    D (4)    
37 Mr HONG LI China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
38 Mr BOULANGER JEAN France DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
39 Mr KISS IMRE Hungary DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
40 Mr ANDREOU ANDREAS L Cyprus DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
41 Mr INCZE LASZLO Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
42 Mrs DE GARGI India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
43 Mr PICHLER THOMAS Austria DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
44 Mr BOEHM GERHARD Germany DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
45 Mr WONG SHIU GUN Hong Kong DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
46 Mr CHE ARNALDO PAULO Hong Kong DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
47 Mr GOLDIN LEONID Israel DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
48 Mr HASSAN AHMED MOHAMED Qatar DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
49 Mrs MORRIS CARMEL England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
50 Mr DEVINE BOB England DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
51 Miss GEORGESCU CODRUTA Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
52 Miss TAN LEE ENG Singapore DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
53 Mr NEGOITA BOGDAN MIHAIL Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
54 Mr CHAN H.W. Hong Kong DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
55 Mr GRANT ALAN England DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
56 Mr PUN TAK CHEONG Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
57 Mr EUGENIO FIENI Italy DA A (4)    B (5)    C (4)    D (0)    
58 Mrs HOOG MARTINE France DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
59 Mrs JUILLERAT CATHERINE France DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
60 Mr ROY SUPRATIM India DA A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
61 Mr TOMMI MASSIMO Italy DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
62 Mr MILSOM HUGH England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
63 Miss MARTIN KYLIE-ANN England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
64 Mr Taborda JOAO Portugal DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
65 Mrs FRYER ALISON J England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
66 Mr FRYER ANY England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
67 Mrs ELCOCK CAROLYN New Zealand DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
68 Mr CHEUNG SHIU SUN Hong Kong DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
69 Mr SAMOYAULT GUY B. France DA A (0)    B (4)    C (4)    D (4)    
70 Mrs LASKOWSKI RENJA Germany DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
71 Miss PICHLER DANIELA Austria DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
72 Mrs CALIN RUCSANDRA SILVIA Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
72 Mr CHIS MARIUS Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
74 Mr MAKAROVIC ZORAN Croatia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
75 Mr LUXTON RICHARD England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
76 Mr GABOR OVIDIU Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
77 Mr FU KIN KEONG Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
78 Mr DOLUI KAUSHIK India DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
79 Mr CHAN SAMUEL New Zealand DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
80 Mr CLEMONS LYNN United States of America DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
81 Miss TUCU VERA Romania DA A (1)    B (4)    C (0)    D (4)    
82 Mr MOIR JAMES Scotland DA A (0)    B (0)    C (0)    D (4)    
83 Mr SUKYOUNG SONG Korea Sout DA A (0)    B (0)    C (0)    D (4)    
84 Mr KWAN PHILLIP Canada DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
85 Mr MARCIN BAEIEC Poland DA A (4)    B (0)    C (4)    D (0)    
86 Mr TAM KAM CHIU Canada DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
87 Mr CHEN XINXIN China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
88 Mrs BALKAN BASAK Turkey NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
89 Mr YESILTAS BEKIR Turkey DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
90 Mr KRUGER WILLEM South Africa DA A (0)    B (0)    C (4)    D (4)    
91 Mr BARONI PIERFRANCESCO Italy DA A (5)    B (4)    C (0)    D (0)    
92 Miss YAZDANI SHEYDA Iran DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
93 Mr O'NEILL NORMAN England DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
94 Mr METLJAK DRAGO Slovenia DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
95 Mr SUSZKIEWICZ OLE Denmark DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
95 Mr MCFADYEN IAIN Scotland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
97 Mr CHRISTIAN ANDERSEN Spain DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
98 Mr JENKIN MALCOLM England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
99 Mrs JENKIN BARBARA England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
100 Mr CHARTERIS MARK Australia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
101 Mr LE HOANG NHAN Vietnam DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
102 Mr Demeter Istvan Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
103 Mrs COATES SHEILA Great Britain DA A (0)    B (4)    C (4)    D (4)    
104 Mrs DUNSDON RACHEL England DA A (4)    B (5)    C (4)    D (4)    
105 Mr HOCHHAUS ALEXANDER Germany DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
106 Mr LI XUNLEI China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
107 Miss SIAMI NEDA Iran DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
108 Miss NI DHEAGHAIDH CHRISTINA Ireland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
109 Mr KEREKES ISTVAN Hungary DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
110 Mr PATRA RANJAN India NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
111 Mr PANTEA TEODOR RADU Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
112 Mrs RICE VERONICA England DA A (0)    B (0)    C (0)    D (5)    
113 Mr NGUYEN HOAI VAN NGUYEN HOAI VAN Vietnam NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
114 Mrs ZUPUNSKI ANICA Republic of Serbia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
115 Mr SOU SU FU Macau DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
116 Mr JENSEN ROLAND Denmark DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
117 Mr TANG CHAN SENG Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
118 Mr TANG KAI LON Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
119 Mr POP OVI D Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
120 Mr PARIS RAIMUND Germany DA A (4)    B (0)    C (4)    D (0)    
121 Mr MARTINAS CRISTIAN Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (3)    
122 Mr CHAN HUGO United States of America DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
123 Mr RAÃL ACUÃA Argentina DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
124 Mr SAWYER TIM England DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
125 Mr CHAN TIN SANG Canada DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
126 Mr VENIERO RUBBOLI Italy DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
127 Mr SHE JIAHU China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
128 Mr LI HE China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
129 Mr YANG SHENGHUA China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
130 Mr LU WEIPING China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
131 Mr KEWLEY PETER Australia DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
132 Mr LI MING China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
133 Mr LU GENWEI China DA A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
134 Mrs MICHALCZYK RENATA Poland DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
135 Mrs DUNCAN JEANETTE England DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
136 Mr FABIAN CALIN Romania DA A (0)    B (0)    C (0)    D (4)    
137 Mr MACAVEI RAZVAN Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
138 Mr BOGDAN LUCIAN Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
139 Mr KIS SZILVESZTER Romania DA A (4)    B (0)    C (0)    D (4)    
140 Mr HOMEWOOD LAWRENCE England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
141 Mr HORGMO GEIR IVAR Norway DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
142 Mr Abu Shalwa Mofeed Saudi Arabia DA A (4)    B (0)    C (0)    D (4)    
143 Mr ENDER BAYINDIR Turkey NU A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
144 Mr COCHAIN VINCENT Belgium DA A (6)    B (4)    C (5)    D (4)    
145 Mr WHITSON DAVE United States of America DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
146 Mrs STEIN LEIBOLD ISOLDE Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
147 Mr BABOS ATTILA Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
148 Mr ZHENG XIAOYUN China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
149 Mr LEUNG KWOK TUNG Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
150 Mr BERTOK BELA Austria DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
151 Mr DAS AVISHEK India DA A (4)    B (0)    C (4)    D (0)    
152 Mr AL BULUSHI MAHMOOD Oman DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
153 Mr LYBAERT DANIEL Netherlands DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
154 Mr WONG WENG SANG Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
155 Mrs TUCKER ANGIE Great Britain DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
156 Mr ALMESHAL AQEEL Bahrain DA A (4)    B (4)    C (0)    D (5)    
157 Mr VAJAIANU ALEXANDRE Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
158 Mr COWLES LARRY United States of America DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
159 Mr TSIGKAS GIORGOS Greece DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
160 Mrs DUFAU FRANCOISE France DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
161 Mr JENZER URS Switzerland DA A (0)    B (4)    C (4)    D (4)    
162 Mr RICH LEO England DA A (0)    B (0)    C (4)    D (4)    
163 Mr ROIBU GRIGORE Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
163 Mr MOZALEWSKI TADEUSZ Poland DA A (4)    B (1)    C (0)    D (0)    
165 Mr SCHMID THOMAS Germany DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
166 Mrs BUICA MARIANA Romania DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
167 Mrs CHEN LANFENG China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
168 Mr ZHU HANJU China DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
169 Mr WU LIANG China DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
170 Mr CHEN XINGCAN China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
171 Mr FENG XU China DA A (2)    B (3)    C (1)    D (0)    
172 Miss LAZAR ESZTER EMESE Ireland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
173 Mr BANERJEE SOUNAK India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
174 Mr CIOCAN CONSTANTIN Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (2)    
175 Mr NIEMI MATTI Finland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
176 Mr MOORE ADRIAN England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
177 Mr MUGNAI PAOLO Italy DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
178 Mr AIROSA ALEXANDRINO LEI Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
179 Miss FRANCESCA SALICE Italy DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
180 Mr POPA ALEXANDRU - NICOLAE Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
181 Mrs GYONI MAGDOLNA Hungary DA A (0)    B (0)    C (4)    D (4)    
182 Mr MORATA ALAIN France DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
183 Mr TAGLIANI ROBERTO Italy DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
184 Mr VATAMAN SORIN RADU Romania DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
185 Mr SKAUG JORGEN Norway DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
186 Mr BIKFALVI ZSOLT Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
187 Mr DUNCAN JIM England DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
188 Mr TAM CHAN IEONG Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
189 Mrs HO KA WUN Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
190 Mr BOLGOV RUSLAN Lithuania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
191 Mr PHAM HUY TRUNG Vietnam DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
192 Mr SOY SAYDAM Cyprus NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
193 Mrs KONNARI KATERINA Cyprus DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
194 Mr THIGH WANNA Singapore DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
195 Mr KUCELIN ZVONKO Croatia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
196 Mr ALI ALABDRABAREDA Saudi Arabia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
197 Mr RADHARAPU KUMARASWAMY India DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
198 Mr LU CHING YU Taiwan NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
199 Mr LU CHING YU Taiwan DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
200 Mr KLUGER MANFRED Germany DA A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
200 Mr VRKLJAN BERISLAV Croatia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
202 Mrs TOFT MAUREEN Great Britain DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
203 Mr SANYAL ANKAN India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
204 Mr DALEY GREGORY United States of America DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
205 Mr KUEN ANDREAS Austria DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
206 Mr GHOSH SOUMEN KUMAR India DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
207 Mrs STAN Valentina Romania DA A (4)    B (6)    C (4)    D (4)    
208 Mr RYU SHIN WOO Korea Sout DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
209 Miss FILIAGGI NADIA Australia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
210 Mr CHI YIP YEUNG Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
211 Miss Suhorucov-Suhareanu Daniela Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
212 Mr SEICHTER ROLAND Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
213 Mr PARIS RAIMUND Germany NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
214 Mr STAKE JAN-THOMAS Sweden DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
215 Mrs HEATON BERYL England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
215 Mr Fornica-Livada Gabriel Romania DA A (0)    B (4)    C (0)    D (0)    
216 Miss KAM MUI JOON Malaysia DA A (4)    B (0)    C (0)    D (4)    
217 Mr HARTIKAINEN JUKKA Finland DA A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
218 Mr BUSQUETS PLAJA ALBERT Spain DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
219 Mr LINKS VIESTURS Latvia DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
220 Miss BOYNTON MIEKE Australia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
221 Mr FU WEI Canada DA A (4)    B (0)    C (4)    D (4)    
222 Mr SOON SENG LEONG Malaysia DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
223 Mrs ZERNIG EVA MARIA Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
225 Mrs WANG LI China DA A (0)    B (0)    C (4)    D (4)    
226 Miss NG FONG CHI Macau DA A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
227 Mr KASZÃS NORBERT Hungary DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
228 Mr BHATTACHARYYA SUMAN India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
229 Mr Paunescu CRISTIAN DAN Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
230 Mr AL-MUSHAIFRI ABDULLA Qatar DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
231 Mrs TSANG YAN United States of America DA A (4)    B (5)    C (4)    D (4)    
232 Mr CUFAR ALEKSANDER Slovenia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
233 Miss FANG LI China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
234 Mr WU GUOQUN China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
235 Mr CHAPMAN JOHN Australia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
236 Mrs JIN LAI China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
237 Mr RUIYUAN CHEN China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
238 Miss LIM GUEK CHENG Malaysia DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
238 Mr LI XIEQUN China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
240 Mr MAOGUI CHEN China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
241 Mr YOULIANG WU China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
242 Mr XIAOHUI QIU China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
243 Mr MERIC LEVENT Turkey DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
243 Mr WEIMENG SHI China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
245 Mr SULOEV ALEXEY Russia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
245 Mr BIRKELAND TORE JOHAN Norway DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
247 Mr CHENGLE ZHENG China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
248 Mr CHEUNG KOON NAM Hong Kong DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
249 Mr ZHISAN HUANG China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
250 Miss DURBA MAZUMDAR India DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
251 Mrs STOICA LAURA Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
252 Mrs PEIWANG HUANG China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
253 Mr XI CHEN China DA A (0)    B (4)    C (4)    D (0)    
254 Mr SNOOK RALPH England DA A (0)    B (0)    C (4)    D (4)    
255 Mr CHIANG KA CHON Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
256 Mr RONGJUN HOU China DA A (4)    B (0)    C (4)    D (0)    
257 Mr COSTICA NICOLAE Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
258 Mr WOO CHI-WAI Hong Kong DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
259 Miss XU XIAOMEI China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
259 Mr GARUTI FABIO Italy DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
261 Mr PAXTON ROGER England DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
262 Mr DEY MANABENDRA India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
263 Mr SKOTINIOTIS IANNIS Greece DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
264 Mr BASAK DR.SANJIB India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
265 Mrs LI CHUNLING China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
266 Mr CROCKETT PAUL Ireland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
267 Mr CHEN ZHONG China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
268 Mr WANG HUI China DA A (4)    B (4)    C (4)    D (2)    
269 Mrs LUO JINGRU United States of America DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
270 Mr CALOGLU MURAT Turkey DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
271 Mr ALSALMI NIDHAL Oman DA A (4)    B (0)    C (4)    D (0)    
271 Mr PANTAZIS CHRIS Greece DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
272 Mr KELLY EDDIE Ireland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
274 Mr BOOTHBY DAVID England DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
275 Mr EIFERT JANOS Hungary DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
276 Mr KING FRANCIS Canada DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
277 Mr NGUYEN DUYTUONG Vietnam DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
278 Miss KOH YEOKKIAN Malaysia DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
279 Mr LAM CHOI-CHEUN Macau DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
280 Mr BUGLI PIETRO Italy DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
281 Mr DAS MAHAPATRA ATANU India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
282 Mr MAHON JAMES Ireland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
283 Mr PODOBNIK RAFAEL Slovenia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
284 Mr C R SATHYANARAYANA India DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
285 Mr GODNIC BORIS Slovenia NU A (0)    B (0)    C (0)    D (0)    
286 Mr BERNKOPF DR ALOIS Austria DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
287 Mr NALWALA HUSSAIN United Arab Erimates DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
288 Mrs MORITZ VICKI Australia DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
289 Mr KARMAKAR SWAPAN India DA A (4)    B (0)    C (4)    D (0)    
290 Mr GUERRA PAULO Brazil DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
291 Mr LIMBERG HUIB Netherlands DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
292 Mr OKONIEWSKI TOMASZ Poland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
293 Mr DUBIEL CEZARY Poland DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
294 Mr KU MIN-SHENG Taiwan DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
295 Mr WOLF ALFONS Germany DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
296 Miss CHITU MARGARETA ADELA Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
297 Mr ATANCE SALVADOR Spain DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
298 Mr BATHORI ZSIGMOND Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (4)    
299 Mr TUDOSESCU GABRIEL Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
300 Mr YOUNG ALAN England DA A (4)    B (5)    C (0)    D (0)    
301 Mrs SVEDUNEAC MARINA Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
302 Miss PANG TENG LIN Singapore DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
303 Mr DANIEL MAUKO Slovenia DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
304 Mrs PAUNAS NICOLETA Romania DA A (4)    B (4)    C (5)    D (4)    
305 Miss MUNTEAN COSMINA-DANIELA-VLASTA Romania DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
306 Mr MUKHERJI SP India DA A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    
307 Mr MANCINI ROBERTO Italy DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
308 Mrs ALEXANDROU ANTHI Cyprus DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
309 Mr DULU MIHAIL - ION Romania DA A (4)    B (4)    C (4)    D (4)    
310 Mr JENSEN OLE KRAMER Denmark DA A (4)    B (4)    C (4)    D (0)    
311 Mr BOTH GYULA Romania DA A (0)    B (4)    C (0)    D (4)    
312 Mr MUSTAFA KILIC Turkey NU A (4)    B (4)    C (0)    D (0)    





Editii anterioare
» Salonul International de Arta Fotografica Danubius "Best of CF", Editia a IV-aLucrari acceptate la salonPremiile salonuluiStatisticaCatalogVernisaj
» Salonul International de Arta Fotografica Danubius "Best of CF", Editia a III-aLucrari acceptate la salonPremiile salonuluiStatisticaCatalogVernisaj
» Salonul International de Arta Fotografica Danubius "Best of CF", Editia a II-aLucrari acceptate la salonPremiile salonuluiStatisticaCatalogVernisaj
» Salonul International de Arta Fotografica Danubius "Best of CF", Editia a I-aLucrari acceptate la salonPremiile salonuluiStatisticaCatalogVernisaj





Photo Club VOLTIN, Mun. Brăila, Str. Mihai Bravul, Nr. 172, Apt. 2, Cod Poștal: 810197 Jud. Brăila-Romania, E-mail: club_voltin@yahoo.com, Tel: 0741358280 . Termeni si conditii



Realizat Capitaneanu Bebi